Nejnižší cenySconto nábytek svým zákazníkům zaručuje, že ceny jeho zboží jsou nejnižší na trhu. V praxi tato garance funguje tak, že pokud do osmi dní od zakoupení zboží zjistíte, že kterákoli jiná prodejna v Česku prodává toto zboží levněji, Sconto nábytek vám vrátí celý rozdíl v ceně.

Prodáváme kvalitní, cenově dostupný nábytek a sedací soupravy. Prohlédněte si aktuální akční leták JyskNahlížení do KN je volně přístupné všem uživatelům internetu, nevyžaduje žádnou registraci a je bezplatné.

Historie firmy

Sconto nábytek působí na trhu už více než 20 let. První prodejna této firmy byla otevřena roku 1990 v německém městě Kleinostheim v Bavorsku. Do České republiky expandoval Sconto nábytek v roce 1995, kdy otevřel svoji první pobočku v Praze – Stodůlkách. V dalších letech byly otevřeny další prodejny a Sconto nábytek dnes patří mezi pět největších nábytkářských řetězců u nás.

Katastr nemovitostí České republiky je veřejným souborem údajů o nemovitostech v České republice.

Sconto na internetu a sociálních sítích

Webové stránky řetězce Sconto nábytek najdeme na adrese www.sconto.cz . Stránky obsahují veškeré důležité informace o firmě, adresy všech poboček, telefonické kontakty a odpovědi na časté dotazy. Hlavní součástí stránek je však e-shop, přes který můžete nakoupit nábytek z pohodlí domova. I Sconto nábytek má svoůj profil na největší sociální sítí na světě – na facebooku. Stránku na fb najdete pod jménem SCONTO NÁBYTEK – www.sconto.cz a jejím obsahem jsou pravidelné informace o novinkách, zajímavých akcích, slevách atd. Pracovníci Sconta zde i odpovídají na dotazy svých zákazníků.

Katastr nemovitostí nahlížení online je web obsahující užitečné informace. Nahlížení do katastru nemovitostí online pro každého.

Sortiment

V prodejnách Sconto nábytek naleznete ten nejširší sortiment nábytku, ať už do obývacích pokojů, kuchyní, dětských pokojíčků nebo koupelen.

Obývací pokoje

Pokud potřebujete vybavit svůj obývací pokoj, Sconto nábytek nabízí krásné obývací stěny nebo i celé obývací programy. Ať už se vám líbí moderní nebo spíše klasický styl, ve Sconto nábytek si určitě vyberete. Kromě obývacích stěn si můžete vybrat třeba pohodlnou rozkládací pohovku s úložným prostorem nebo nové křeslo.

Ložnice

Ve Scontu si můžete vybrat jak celé ložnicové programy, které se skládají např. z postele a šatních skříní, tak jednotlivé kusy nábytku. Jednou z nejdůležitější součástí nejen ložnice, ale celého bytu je postel. Je to místo, ve kterém trávíme třetinu života a tak je třeba jejímu výběru klást velkou pečlivost.  V prodejnách Sconto nábytek si můžete vybrat z mnoha kvalitních postelí různých typů. – čalouněné, kovové, dřevěné nebo futonové, které se hodí především do menších bytů. Velmi důležitý je také výběr správné matrace a roštu. Ve Sconto nábytek si můžete vybrat z desítek typů matrací a samozřejmě si je můžete na prodejnu přijít i vyzkoušet.

 Kuchyně

Další důležitou místností, ve které trávíme hodně času je kuchyně. Ve Sconto nábytek si můžete koupit jednotlivé kusy nábytku nebo vybavení, ale můžete si zde také nechat navrhnout celou kuchyň. Vybrat si můžete z několika desítek kuchyňských sestav nebo se poradit přímo se specialisty na jednotlivých pobočkách. Pokud jde o jednotlivé kusy nábytku, tak Sconto nabízí nepřeberné množství židlí různých tvarů a barev, stejně tak i stolů a dalšího kuchyňského nábytku.

Dětský pokojíček

Pokud potřebujeme zařídit dětský pokoj, Sconto nábytek je tou pravou volbou. V jeho nabídce nalezneme celé dětské pokoje a to jak v moderním, tak v klasickém stylu. Samozřejmě můžeme vybírat i z jednotlivých komponentů, jak jsou psací stoly, křesla, židle, šatní skříně atd. Šatní skříně si lze nechat navrhnout i na míru.

Kancelářský nábytek

Zařizujete si novou kancelář a potřebujete do ní nový nábytek? Ve všech prodejnách firmy Sconto nábytek si můžete vybrat z nabídky kancelářských programů – ať už se jedná o firemní nebo třeba jen o malou domácí kancelář. Nezbytnou součástí každé kanceláře je pak kvalitní pc nebo psací stůl – ve Scontu máte na výběr z několika desítek počítačových a psacích stolů. K psacímu stolu si můžete koupit i pohodlnou otočnou  kancelářskou židli – na výběr máte z desítek židlí různých tvarů a designu – od těch jednodušších až po luxusní modely, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Koupelny

Při zařizování nového domu či bytu pochopitelně nesmíme zapomenout ani na koupelnu. Sconto nábytek má v nabídce cenově výhodné koupelnové programy, které se skládají z několika skříněk a zrcadla. Jednotlivé součásti si ale můžeme samozřejmě koupit i zvlášť.

Ratanový nábytek

Čím dám oblíbenější je u nás v poslední době nábytek z ratanu. Tohoto trendu jsou si ve Sconto nábytek vědomi a tak u nich najdete ratanové postele, křesla, židle, pohovky, prádelníky, jídelní stoly a další druhy nábytku. Ratanový nábytek si můžete koupit jak na pobočkách, tak prostřednictvím e-shopu. Sconto nábytek je jednou z předních nábytkářských firem, které v České republice působí. Díky široké síti poboček, velkým prostorným prodejnám s rozsáhlou nabídkou zboží, profesionálnímu a ochotnému personálu a nízkým cenám patří Sconto mezi nejoblíbenější místa, kam u nás lidé chodí vybírat nový nábytek a doplňky do domácnosti. Mezi další plusy patří také garance nejnižší ceny, výhodný splátkový prodej nebo internetový obchod.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací společnosti Sconto nábytek a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!