Rekonstrukce bytů a půdních prostor

Mít možnost rozšířit bytový prostor by uvítal každý. V některých bytových domech často existují nad bytem v posledním patře půdní prostory. A právě těch by se dalo za určitých podmínek využít k rozšíření obytné plochy, mohl by tak vzniknout minimálně jeden další pokoj. Do úprav volného místa se nemůžete pustit sami, musíte napřed získat svolení majitele objektu. Jestliže se s majitelem dohodnete, nic již nebrání tomu, abyste se pustili do rekonstrukce.

Nechejte si poradit, znalci v oboru vám vytvoří i několik variant

Bohužel sami si s ní neporadíte, proto se budete muset obrátit na ty, kteří mají s rekonstrukcí půdních prostorů dostatek zkušeností. Sami netušíte, kolik obytné plochy navíc vám tím může vzniknout, a proto se chystáte navštívit některého z prověřených architektů. Protože vlastníte byt v Praze, zaujala vás nabídka společnosti Rekonstrukce bytu Praha. Její pracovníci se zaměřují na provádění kompletních i částečných rekonstrukcí bytů, bytových jader a interiérů, proto je pro vyřešení vašeho problému ideální. Pracovníci již provedli nespočet kompletních i částečných rekonstrukcí bytů, proto s nimi mají dostatek zkušeností. Brněnským klientům může být nápomocna společnost Rekonstrukce bytů Brno. I její zaměstnanci dokážou kvalifikovaně poradit a navrhnout několik možných variant rekonstrukce, ze kterých si klient může vybrat tu, která se mu nejvíc líbí.

Nejdůležitější je první krok, a to schůzka s klientem. Pracovník společnosti Rekonstrukce bytů Praha si sjedná schůzku přímo u klienta v bytě, aby mohl co nejlépe posoudit, jaké změny by se daly realizovat. Prohlédne si půdní prostory, vyslechne, jaké s nimi má zákazník plány, jaké jsou jeho představy a jakou funkci by měl nový prostor plnit. Podle platné legislativy bude nutné vyřídit stavební povolení. To není žádný problém, pracovníci společnosti vše vyřídí za vás. Architekt vytvoří grafický návrh, a pokud je s ním klient spokojený, může se pustit do rekonstrukce. Abychom nezapomněli na ceny, které jsou důležitým prvkem při rozhodování, je vytvořen podrobný rozpočet. Klient musí samozřejmě souhlasit i s ním. Nic již nebrání realizaci rekonstrukce a pracovník společnosti Rekonstrukce bytů Praha sestaví harmonogram prováděných prací, včetně termínu jejich dokončení. Jakmile jsou hotové všechny předem dohodnuté práce, je celé dílo předáno zákazníkovi podpisem předávacího protokolu a na veškeré provedené práce poskytuje společnost 48 měsíců záruku.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!