Internetový magazín ze světa nábytku

7 kroků ke správnému dekorování obývacího pokoje

15. 6. 2022

Ať už je váš styl tradiční nebo moderní, uvolněný nebo formální, odvážný nebo tlumený, váš obývací pokoj by měl být místem, kde se budete cítit dobře a kde trávíte kvalitní čas s přáteli, rodinou nebo jen sami se sebou. Je umění vyzdobit pokoj, který vypadá skvěle a hodí se k vaší osobnosti. Než se tedy pustíte do redesignu obývacího pokoje, vyzbrojte se několika návrhářskými tipy a triky. 

Druhy pohovek: jaký je ten nejlepší pro vaše bydlení?

15. 6. 2022

Výběr stylu pohovky určuje váš životní styl a osobní preference. Například pohovka se svinutými opěradly a všívanými polštáři uspokojí tradičnější estetiku, zatímco čisté lemované minimalistické designy nabízejí modernější pocit. Nevíte, kde začít při výběru nábytku? Abychom vám pomohli, sestavili jsme tohoto průvodce nákupem pohovky.

Televize v dětském pokoji - ano nebo ne?

15. 6. 2022

Děti ve věku od dvou do pěti let tráví v průměru 32 hodin týdně u televize. Někteří rodiče považují za vhodné umístit televizi do dětského pokoje. Nová studie však ukazuje, že mít televizi v pokoji nemusí být pro děti z dlouhodobého hlediska dobré - fyzicky ani emocionálně. Proč?

Sprcha vs vana: jaké jsou výhody a nevýhody?

15. 6. 2022

Ze všech úvah, které se týkají přestavby koupelny, snad žádná neovlivní celkový vzhled a uspořádání – nemluvě o rozpočtu – více než volba mezi instalací vany či pouze sprchového koutu. Za předpokladu, že nemáte dostatečný prostor nebo finanční prostředky na investování do obou, budete si muset vybrat pouze jednu možnost. Jak se nejlépe rozhodnout?

5 tipů jak dekorovat ložnici

15. 6. 2022

Vaše ložnice by měla být osobním útočištěm, kde můžete relaxovat, odpočívat a najít vytoužený klid. Vyzdobit si ložnici svými oblíbenými barvami, sběratelskými předměty a oblíbenými prvky je skvělý způsob, jak si zajistit perfektní útočiště, které si můžete užívat každý večer. Abychom vám pomohli začít s výzdobou vaší ložnice, mějte na paměti tyto klíčové tipy.