Ložnice

Spací patro promění ložnici k nepoznání

Málokdo má v ložnici víc než manželskou postel, noční stolky a šatní skříň. O moc víc se toho do této místnosti zkrátka nevejde. Proto je výhodné zakouzlit v ní s pomocí spacího patra.

Jaká barva bude trendy v příštím roce?

Tak jako každý rok, i ten příští bude mít svůj barevný odstín. A to ať už v módě, v designu nebo barevném řešení interiérů. Pokud máte rádi svěží tóny zelené s nádechem do modré barvy, pak jste vystihli současný trend.

Jak opticky zvětšit malý byt

Malý byt nemusí být stísněný a nefunkční. Existuje mnoho zajímavých nápadů, jak zvětšit malý prostor a učinit jej extrémně praktickým. Vše, co potřebujete, jsou chytré nápady a trocha kreativity. Nechte se inspirovat a dodejte svému domovu prostornější tvář.

7 kroků ke správnému dekorování ložnice

Vaše ložnice by měla být osobním útočištěm, kde můžete relaxovat, odpočívat a najít vytoužený klid. Vyzdobit si ložnici svými oblíbenými barvami, sběratelskými předměty a oblíbenými prvky je skvělý způsob, jak si zajistit perfektní útočiště, které si můžete užívat každý večer. Abychom vám pomohli začít s výzdobou vaší ložnice, mějte na paměti tyto klíčové tipy.