Obývací pokoj

Zajímavé úložné prostory pro malý byt

25. 7. 2023

Ačkoliv je mnoho lidí fascinováno minimalismem a představují si, jak budou doma žít s minimem věcí a jen s těmi nejnezbytnějšími kousky nábytku, realita bývá jiná. A přesně opačná. Bez dostatečného množství úložných prostor se zkrátka neobejdeme.

Křesla, pufy nebo podnožky – jak si vybrat

28. 4. 2023

Výběr pohovky není sice snadný, ale obvykle si dříve či později zvolíte takovou, která bude vyhovovat vašemu vkusu, bude pohodlná a bude ladit s vaším obývacím pokojem. Ale jak vybírat další sezení do obýváku?

Bydlení s leskem a třpytem

20. 12. 2022

Jsou materiály, vzory a barvy, které na první pohled působí chladně, a mohlo by se zdát, že v zimě, kdy stojíme o hřejivý efekt, se do interiéru nehodí. Pokud k nim však přidáte trochu lesku nebo dekoraci v podobě vloček, docílíte elegantního a příjemného slavnostního efektu.

Typy pohovek: který je ten nejlepší pro vaše bydlení?

24. 8. 2022

Výběr stylu pohovky určuje váš životní styl a osobní preference. Například pohovka se svinutými opěradly a všívanými polštáři uspokojí tradičnější estetiku, zatímco čisté lemované minimalistické designy nabízejí modernější pocit. Nevíte, kde začít při výběru nábytku? Abychom vám pomohli, našli jsme hned několik typů a stylů pohovek, které by vás mohly zaujmout.

5 tipů jak dekorovat obývací pokoj

15. 6. 2022

Ať už je váš styl tradiční nebo moderní, uvolněný nebo formální, odvážný nebo tlumený, váš obývací pokoj by měl být místem, kde se budete cítit dobře a kde budete trávit kvalitní čas s vašimi nejbližšími. Je umění vyzdobit pokoj, který vypadá skvěle a hodí se k vaší osobnosti. Než se tedy pustíte do redesignu obýváku, vyzbrojte se několika návrhářskými tipy a triky.